Zavolajte nám (Po-Pi 7-15)

Keramická forma na chlieb 33x16 cm

Keramická forma na chlieb s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu.

Viac informácií ›

Máme na skladě 1 ks
24.25 € 20.04 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12987
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Hodnotenie(0)
Keramická forma na chlieb 33x16 cm
Keramická forma na…
24.25 €

Popis produktu

Keramická forma na chlieb s vnútornou glazúrou je vysoko kvalitný výrobok z prírodného materiálu. Keramika výborne vedie teplo, a preto je pečenie v keramike veľmi ekonomické. Nádoby z keramiky majú dlhú životnosť a pri správnom zaobchádzaní vám vydržia niekoľko rokov.

Je nutné dodržiavať určité zásady manipulácie s riadom. Výrobok má veľmi vysoké pnutie, preto neznáša okamžité rýchle teplotné zmeny - tepelný šok. Medzi formou a dnom rúry musí byť zabezpečené prúdenie vzduchu, takže vždy klaďte výrobok na mriežku. Je nutné dať studenú formu do studenej rúry a až potom zapnúť. Horúcu formu po vybratí z rúry nikdy neklaďte na kov, kameň, dlaždice - vždy iba na drevenú podložku. Rozohriatu formu nechajte postupne prirodzene vychladnúť - nikdy neschlazujte!

Počas pečenia nelejte (nepridávajte) do formy studenú vodu. Ak chcete pridať vodu - vždy iba aspoň vlažnou alebo najlepšie teplú, aby nedošlo k tepelnému šoku!

V priebehu času sa môžu vytvoriť prasklinky na povrchu keramiky. Tento jav je bežný a nie je závadou, resp. nie je predmetom reklamácie. Počas použitia a umývania, kedy forma zvlhne a nasiakne vodu, čím sa zmení jej farba a stmavne - toto je v poriadku. Akonáhle pekáč dokonale vyschne, opäť sa mu navráti pôvodná farba. Tento jav je úplne prirodzený pre keramiku z prírodného materiálu.

Pozor: Pekáč je počas pečenia rozohriaty na veľmi vysokú teplotu a mohlo by dôjsť k popáleniu - vždy používajte na manipulácii riadne ochranné pomôcky.

Forma nie je vhodná do umývačky riadu, možno ju použiť v plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúre.

Rozmery: 27 / 33x16 cm, v. 9,5 cm, objem 2,7 l.

Údržba: Formu čistíme ľahko kefkou a horúcou vodou, soľou alebo octom pri väčšom zašpinení, chemické prostriedky nepoužívame.

UPOZORNENIE NA VRÁTENIE VÝROBKU: Jedná sa o keramiku, a teda veľmi krehký tovar citlivý na prepravu. Ak by sa stalo, že budete pekáč zasielať späť, napríklad preto, že zistíte, že vám nesedí do rúry, alebo sa jedná o nevhodný darček a využijete práva vrátenie v zákonnej lehote, prípadne prišiel viditeľne poškodený z dopravy, prosím starostlivo ho zabaľte do niekoľkých vrstiev pružného materiálu - najlepšie podobne tak, ako vám prišiel zabalený od nás, aby nedošlo k ďalšiemu poškodeniu. V prípade, že príde rozbitý, nemôžu byť bohužiaľ reklamácie alebo nárok na bezplatné vrátenie v zákonnej lehote uznané.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Formy na chlieb Kompletná ponuka

Parametre

Použití v elektrické troubě, v plynové troubě, v horkovzdušné troubě, nevhodné do myčky nádobí
Materiál Keramika

Zobraziť všetky parametre

Hodnotenie zákazníkov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Poslať hodnotenie

Súvisiace produkty

Nepriľnavá forma na chlieb

Máme na skladě
6.76 €

Porovnať

Biskupská forma na chlieb 35 cm pocín

Máme na skladě
5.30 €

Porovnať

Forma na chlieb 20 cm - pocín

Naskladňujeme do 2 týdnů
8.06 €

Porovnať

Forma na chlieb 21 cm - nerezová

Naskladňujeme do 3 týdnů
17.33 €

Porovnať