Zavolajte nám (Po-Pi 7-15)

Záruka vrátenia zdarma

 Kúpili ste príliš veľa alebo vám nesedel farebný odtieň? Nevadí. Vďaka našej Záruke bezplatného vrátenia tovaru môžete svoj balík vrátiť v klasickej 14-dňovej lehote od jeho doručenia, a to úplne bezplatne. A nezáleží na tom, či od zmluvy úplne odstupujete, vraciate len časť objednávky alebo prípadne podávate sťažnosť. 

Ako funguje záruka bezplatného vrátenia? 

  • Ak uplatňujete reklamáciu (napr. poškodený tovar) - najprv si prosím vytlačte a vyplňte reklamačný protokol - reklamácie sa okrem iného riadia reklamačnými pravidlami
  • .
  • Ak odstupujete od zmluvy do 14 dní od prevzatia zásielky - vytlačte a vyplňte formulár, ktorý nájdete zde.

Balík s vyplneným formulárom starostlivo zabaľte, aby sa pri preprave nepoškodil, a pošlite nám e-mail na adresu eshop@svetcukraru.cz alebo nám zavolajte v pracovných dňoch od 8.00 do 16.00 na číslo 555 222 801.

Na poštu vám zašleme potvrdenie o vrátení, ktoré potom nalepte na balík a odneste ho na najbližšie zberné miesto. Ich zoznam nájdete na www.packeta.sk. Jednoducho prineste balík s lepiacou poznámkou a my ho doručíme do nášho centrálneho skladu na naše náklady. 

Po doručení tovaru (zvyčajne do týždňa) vám zašleme nový tovar alebo peniaze na účet uvedený vo formulári, ktorý ste nám poslali. 

Ak nechcete využiť službu Záruka bezplatného vrátenia výrobku, pošlite zásielku na adresu:

PNM International s.r.o.
U1 - Priemyselný park Karviná
Závodní 540/51
735 06 Karviná - Nové Mesto
Česká republika

Číslo kuriéra/pošty: +420 603 33 77 55

Prosím, neposielajte balíky na dobierku, nevyžiadanú dobierku neprijímame a proces vrátenia by bol zbytočne nákladný.