Zavolajte nám (Po-Pi 7-15)

Zľava -13%

Dvojfázové tablety do kávovaru 2v1 alternatíva 3,5 g - 25 ks

Čistiace tablety 3,5 g sú určené pre automatické kávovary a kávovary s 2-fázovým čistením. Účinná starostlivosť a čistenie 2 v 1 pre dokonalú hygienu a čistotu vnútri kávovaru. Vynikajúci čistiaci výkon a jednoduchá manipulácia.

Viac informácií ›

Do 3 pracovních dnů na skladě
25.42 € Pôvodná cena
22.19 € 18.34 € bez DPH
Zľava -13%
Ušetríte 3.23 €
ks
Kód produktu: P72636
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Hodnotenie(0)
Dvojfázové tablety do kávovaru 2v1 alternatíva 3,5 g - 25 ks
Dvojfázové tablety…
22.19 €

Popis produktu

Čistiace tablety do kávovaru sú kompatibilné s kávovarmi Jura, Siemens, Melitta, Seaco, Nivona, Krups, Delonghi a ďalšími. Koordinované s automatickými čistiacimi programami.

Fáza 1 rozpúšťa kávové častice a kávovú usadeninu v sparovacej jednotke. Fáza 2 chráni povrchy varnej jednotky a rozpúšťa nečistoty a usadeniny.

Efektívna starostlivosť a čistenie 2 v 1 pre dokonalú hygienu a čistotu vo vnútri zariadenia. Vhodný aj ako čistiaci prostriedok na čistenie kávových sitiek.

25x čistiace tablety s dobrým pomerom cena/výkon pre váš program čistenia kávovaru. Vynikajúci čistiaci výkon a jednoduchá manipulácia.

Čistiace tablety do kávovaru s dvojfázovým čistením rozpúšťajú kávovú mastnotu v sparovacích jednotkách a chránia komponenty kávovaru.

Čistiaca tableta má hmotnosť 3,5 g a 15 mm, a preto je vhodná pre všetkých hlavných výrobcov kávovarov. Cenovo výhodná alternatíva na rýchle a kvalitné čistenie. Dokonca aj kávovary na espresso a kávovary na kapsule sa dajú ľahko vyčistiť.

Často kladené otázky o čistení:

Sú čistiace tablety vhodné pre môj kávovar?

Čistiace tablety WoldoClean sú kompatibilné so strojmi všetkých výrobcov, ako sú Jura, Seaco, Siemens, Delonghi, Nivona, Miele, Philips a mnoho ďalších.


Je k dispozícii návod na použitie alebo ako môžem čistiace tablety v stroji používať?

Vždy odporúčame použiť návod na použitie od výrobcu. Ak nenájdete žiadne informácie, vložte čistiacu tabletu do zásobníka na mletú kávu v plnoautomatickom kávovare a spustite proces čistenia. Ak nemáte zásobník na tablety, rozpustite tabletu v 250 ml teplej vody. Potom spustite plne automatický stroj s čistiacou kvapalinou.


Tablety sa nerozpúšťajú dostatočne rýchlo, čo mám robiť?

To je normálne, proces čistenia trvá v prípade plne automatických strojov zvyčajne 20 až 30 minút, počas ktorých by sa mala tableta pomaly rozpúšťať, aby tekutina neustále prúdila strojom.


Ako často je potrebné čistiť kávovar Jura?

Kávovary Jura vyžadujú plne automatické čistenie po približne 200-250 uvarených kávach alebo približne 80 aktívnych prepláchnutiach. Interval údržby preto závisí od vášho používania.


Môžem ho použiť na čistenie kávovarov Siemens EQ 3, 5, 6, 7, 8, 9?

Naše čistiace tablety sú kompatibilné s plne automatickými strojmi Siemens série EQ. Čistiace procesy sa dajú vykonávať jednoducho. Vďaka funkcii Calc'nClean zariadenie automaticky indikuje čistenie.


Aké zložky majú čistiace tablety WoldoClean?

30 % alebo viac fosfátov, 30 % alebo viac bielidiel na báze kyslíka, menej ako 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok, menej ako 5 % fosfonátov.


Sú čistiace tablety vhodné na odstraňovanie vodného kameňa?

Odmasťovanie sa líši od čistenia. Počas odstraňovania vodného kameňa sa z potrubia teplej vody odstráni vodný kameň. Počas čistenia pomocou čistiacich tabliet sa z varnej jednotky odstráni kávová usadenina, kávové oleje a iné nečistoty.


Ako môžem tablety používať?

Každý kávovar má štrbinu alebo otvor, kam sa musí (ručne) naplniť čistiaci prostriedok a v akom čase. Každý stroj má vlastný systém. Vždy sa riaďte pokynmi výrobcu uvedenými v tejto príručke.


Prečo sa tablety nerozpúšťajú správne?

Upozorňujeme, že tableta sa úplne a rýchlo rozpustí len pri teplote vody 80 °C - 90 °C. Čistiace tablety sú určené pre plne automatické kávovary a kávovary s čistiacim programom.


Často kladené otázky o našich čistiacich tabletách WoldoClean

Vylučujú čistiace tablety program na odstraňovanie vodného kameňa určený práčkou?

Nie, ide o čistiace tablety, ktoré čistia kávové tuky a oleje a zvyšky kávy v kávovare. Tie trvalo zhoršujú chuť kávy. Čistenie by sa malo vykonávať pravidelne. V závislosti od používania a prevádzky raz za 1-2 týždne alebo po rozsvietení displeja zariadenia.


Sú čistiace tablety vhodné pre kávovary Siemens?

Mnohí naši zákazníci už používajú čistiace tablety WoldoClean pre svoje kávovary Siemens a sú veľmi spokojní s touto lacnou alternatívou. Použitie je rovnako jednoduché ako pri čistiacich tabletách Siemens.


Môže sa 3,5g tableta bezpečne vhodiť do žľabu na prášok alebo do nádržky na vodu v mojom stroji?

Ak výrobca výslovne nevyžaduje čistenie pomocou čistiaceho prášku, môžete použiť tabletu.

Použitie pre plne automatické kávovary a kávovary s automatickým čistiacim programom

Pri príprave na čistenie vhoďte tabletu do zásobníka na prášok v kávovare. Až potom sa varná jednotka správne vyčistí.

 1. Vyprázdnite odkvapkávaciu misku a naplňte zásobník na vodu. Potom vyprázdnite odkvapkávaciu misku a raz vyčistite nádržku na vodu. Potom naplňte nádrž čistou vodou.
 2. Čistite a umývajte odkvapkávaciu misku. Opláchnite odkvapkávaciu misku pod čistou vodou a vložte ju späť do kávovaru. Uistite sa, že všetky komponenty sú späť v stroji.
 3. Spustite čistiaci program. Začnite proces čistenia v závislosti od výrobcu v ponuke alebo pomocou tlačidla v závislosti od kávovaru a modelu.

 • Obsah: 25 čistiacich tabliet / 3,5 g
 • Kompatibilné modely: Bosch, Nespresso, Siemens, Jura, De Longhi, Tassimo a mnoho ďalších.
 • Špeciálne funkcie:
  • Pre automatické čistiace programy
  • Odstraňuje kávové oleje a kávové tuky
  • Odstraňuje zvyšky kávy a nečistoty
  • Kompatibilné so všetkými strojmi
  • Údržba a čistenie varnej jednotky

Produkt je zaradený v kategóriách

Čistiace prostriedky pre kávovary Dezinfekčné a čistiace prostriedky Kompletná ponuka

Parametre

Netto váha 87.5 g
Země původu Německo

Zobraziť všetky parametre

Hodnotenie zákazníkov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Poslať hodnotenie

Súvisiace produkty

Zľava -22%

Tekutý odvápňovač - 750 ml

Máme na skladě
13.70 €
10.63 €

Porovnať