Zavolajte nám (Po-Pi 7-15)

Náhradná kazeta do odvlhčovača - granulát

Náhradná kazeta s vôňou citróna pre odstraňovač vlhkosti s obsahom 450 g.

Viac informácií ›

Dodáme do 7 - 10 dní Objednávky do 22:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 9. 10.
4.40 € 3.63 € bez DPH
ks
Kód produktu: P14544
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Hodnotenie(0)
Náhradná kazeta do…
4.40 €

Popis produktu

Náhradná náplň do odvlhčovača s citrónovou vôňou. Granulát absorbuje vlhkosť zo vzduchu, ktorá sa ukladá v plastovej nádobe absorbéra. Účinnosť granulátu postupne klesá a po vyčerpaní jeho účinkov je potrebné ho vymeniť. Trvanlivosť tablety je 2-5 mesiacov v miestnosti do 20 m2 v závislosti od vlhkosti a teploty vzduchu v miestnosti. Veľmi široké použitie - použitie vo všetkých vymeniteľných odstraňovačoch vlhkosti.

Absorbér vlhkosti na báze chloridu vápenatého je vhodný na zníženie vlhkosti v miestnosti. Používa sa najmä v situáciách, keď je vysoká vlhkosť škodlivá alebo nežiaduca, napríklad v miestnostiach s elektronickými zariadeniami alebo v skladoch potravín. Chlorid vápenatý je prírodný materiál, ktorý absorbuje vlhkosť z okolitého vzduchu a udržiava tak optimálnu vlhkosť v miestnosti. Absorbér vlhkosti na báze chloridu vápenatého je preto užitočným nástrojom na udržanie suchého a príjemného prostredia.

Vysoká vlhkosť zvyšuje riziko vzniku plesní a baktérií, ktoré majú negatívny vplyv na ľudské zdravie. Aj počas bežnej prevádzky sa v domácnosti, kde sa bežne varí, kúpe a umýva, vytvára vlhkosť. Možno máte vlhký byt v staršej zástavbe, chatu alebo novostavbu s dobre utesnenými plastovými oknami, ktoré nie sú pravidelne vetrané.

Najjednoduchším riešením je pravidelné vetranie. A ak je vlhkosti príliš veľa, ideálnym riešením je praktický a účinný pohlcovač vlhkosti. Granule sa nasypú do plastovej nádoby alebo sa vloží tableta, ktorá absorbuje vlhkosť z okolia. Tá potom zostáva na dne nádoby ako voda. Keď je nádoba plná, stačí ju vyprázdniť. Niektoré typy fungujú tak, že granulát absorbuje vzdušnú vlhkosť a zmení sa na gél.

Hlavné výhody pohlcovačov vlhkosti:

  • regulovať nadmernú vlhkosť v miestnosti, byte, chate, chalupe a kancelárii
  • nevydávajú žiadny zvuk ani zápach
  • nevyžadujú elektrickú energiu
  • niektoré náplne sú na opakované použitie, iné sú na jedno použitie
  • sú nenápadné, môžu byť umiestnené v rohu miestnosti, na skrini, pod posteľou

Bezpečnostné upozornenie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje chlorid vápenatý. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri manipulácii s výrobkom používajte ochranné okuliare alebo tvárový štít. Po akejkoľvek manipulácii s výrobkom si dôkladne umyte ruky.

Čo robiť v prípade poranenia očí: Niekoľko minút vyplachujte oči vodou. Ak nosíte kontaktné šošovky, snažte sa ich podľa možnosti opatrne vybrať. Potom pokračujte v oplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. Ak je potrebné lekárske ošetrenie, majte po ruke obal alebo etiketu výrobku. Po manipulácii s výrobkom si dôkladne umyte ruky.

  • Materiál: chlorid vápenatý, PP netkaná textília
  • Hmotnosť: 450 g
  • Rozmery: 18x13x2 cm

Produkt je zaradený v kategóriách

Odvlhčovače vzduchu Kompletná ponuka

Hodnotenie zákazníkov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Poslať hodnotenie

Súvisiace produkty

Náhradná náplň do pohlcovača vlhkosti 832336

Máme na skladě, v stredu 4. 10. u vás
4.40 €

Porovnať

Náhradná kazeta do odvlhčovača

Máme na skladě, v stredu 4. 10. u vás
4.40 €

Porovnať